Lunnon's Hampshire League 2001/2
13 October at Farley Mount, Winchester (Match 1)
Under 17 Men, Under 15 and Under 13 Boys
see also:   Senior, Veteran and Under 20 Men
Senior, Veteran, Under 20 and Under 17 Women
Under 15 and Under 13 Girls
   
U17 Men
  1 A Vernon Stubbington Green Runners 20:52    
  2 T Davis Team Solent 20:59    
  3 G Russ Aldershot, Farnham & District 21:06    
  4 J Ellis City of Portsmouth 21:23    
  5 G Smith Aldershot, Farnham & District 21:32    
  6 J Hogan Winchester & District 22:02    
  7 J Harbour Reading A.C. 22:07    
  8 K McCulloch Aldershot, Farnham & District 22:28    
  9 S Phillips Southampton City 22:40    
  10 C Light Team Solent 22:52    
   
U17 Men's Teams
  1 Aldershot, Farnham & District 16    
  2 Winchester & District 31    
  3 Team Solent 32    
  4 City of Portsmouth 36    
   
U15 Boys
  1 B Harding City of Portsmouth 15:08    
  2 A Friend Aldershot, Farnham & District 15:21    
  3 M Leslie Aldershot, Farnham & District 15:24    
  4 M Mashford Aldershot, Farnham & District 15:35    
  5 C Friend Aldershot, Farnham & District 15:49    
  6 S Blake Aldershot, Farnham & District 15:55    
  7 S Crawford Aldershot, Farnham & D. (n/s) 16:02    
  8 L Bone Aldershot, Farnham & District 16:10    
  9 C Reilly Reading A.C. 16:23    
  10 D Smith Aldershot, Farnham & District 16:28    
  11 P Bridgeman Aldershot, Farnham & District 16:37    
  12 S Guisher Basingstoke & Mid Hants 16:45    
  13 T Bilham Chichester Runners 16:46    
  14 M O'Neill Reading A.C. 16:46    
  15 R Gough Basingstoke & Mid Hants 17:04    
   
U15 Boys' Teams
  1 Aldershot, Farnham & District 9    
  2 City of Portsmouth 44    
  3 Basingstoke & Mid Hants 50    
  4 Reading A.C. 57    
   
U13 Boys
  1 S Gallant Southampton City 11:14    
  2 G Smith Aldershot, Farnham & District 11:25    
  3 N Bekker City of Portsmouth 11:27    
  4 W Lucas Aldershot, Farnham & District 11:31    
  5 C Bradbury Reading A.C. 11:37    
  6 M Reed Aldershot, Farnham & District 11:47    
  7 T Wade Isle of Wight 11:52    
  8 J Wade Isle of Wight 11:54    
  9 L Wilson Aldershot, Farnham & District 11:55    
  10 S Edgerton Isle of Wight 11:55    
  11 J Fennell Aldershot, Farnham & District 11:55    
  12 C West Chichester Runners 11:56    
  13 L Edgerton Isle of Wight 12:05    
  14 J Anderson Aldershot, Farnham & District 12:12    
  15 S Gill Aldershot, Farnham & District 12:18    
   
U13 Boys' Teams
  1 Aldershot, Farnham & District 12    
  2 Isle of Wight 25    
  3 Basingstoke & Mid Hants 55    
  4 Reading A.C. 80