Lunnon's Hampshire League 2001/2
2 February at Kings Park, Bournemouth (Match 5)
Under 17 Men, Under 15 and Under 13 Boys
see also:   Senior, Veteran and Under 20 Men
Senior, Veteran, Under 20 and Under 17 Women
Under 15 and Under 13 Girls
   
U17 Men
  1 J Ellis City of Portsmouth 16:04    
  2 A Vernon Stubbington Green Runners 16:10    
  3 K McCulloch Aldershot, Farnham & District 16:24    
  4 R McCarthy Aldershot, Farnham & District 16:54    
  5 S Phillips Southampton City 17:21    
  6 O Dacombe Aldershot, Farnham & District 17:59    
  7 A Pritchard Winchester & District 18:22    
  8 J Burleigh Basingstoke & Mid Hants 18:35    
  9 D Straw Basingstoke & Mid Hants 18:44    
  10 D Elvin Team Solent 18:45    
  11 ? Aldershot, Farnham & District 18:59    
  12 P Jastrzebski Team Solent 19:16    
  13 S Clements Bournemouth 19:38    
  14 C Simmonds Reading A.C. 19:53    
  15 D Jones City of Portsmouth 19:54    
  16 L Bridgeman Aldershot, Farnham & District 21:11    
  17 ? ? ?    
   
U17 Men's Teams
  1 Aldershot, Farnham & District 5    
  2 Team Solent 16    
  3 Basingstoke & Mid Hants 20    
   
U17 Men's Teams FINAL POSITIONS
  1 Aldershot, Farnham & District 5    
  2 Team Solent 14    
  3 Basingstoke & Mid Hants 20    
  4 City of Portsmouth 29    
  5 Winchester & District 35    
  6 Reading A.C. 41    
  7 Havant 43    
  8 Chichester Runners 44    
   
U15 Boys
  1 M Mashford Aldershot, Farnham & District 14:03    
  2 B Harding City of Portsmouth 14:18    
  3 S Blake Aldershot, Farnham & District 14:23    
  4 B Wilson Aldershot, Farnham & District 14:26    
  5 M Leslie Aldershot, Farnham & District 14:38    
  6 C Friend Aldershot, Farnham & District 14:52    
  7 A Friend Aldershot, Farnham & District 14:52    
  8 S Crawford Aldershot, Farnham & District 15:09    
  9 L Bone Aldershot, Farnham & District 15:13    
  10 AN Other   15:25    
  11 A Harris Overton Harriers 15:31    
  12 D Smith Aldershot, Farnham & District 15:38    
  13 P Bridgeman Aldershot, Farnham & District 15:42    
  14 A Wall-Clarke Team Solent 15:46    
  15 L Cook City of Portsmouth 15:47    
  16 S Glaysher Basingstoke & Mid Hants 15:52    
  17 ? Aldershot, Farnham & District 16:00    
  18 J Slade? Team Solent 16:01    
  19 R Gough Basingstoke & Mid Hants 16:04    
  20 C Stephenson Basingstoke & Mid Hants 16:09    
  21 J Norris City of Portsmouth 16:11    
  22 D Compton Team Solent 16:22    
  23 J ? Team Solent 16:26    
  24 S Aberdeen Aldershot, Farnham & District 16:27    
  25 A ? Aldershot, Farnham & District 16:34    
  26 R ? City of Portsmouth 16:34    
  27 T Hiorns Basingstoke & Mid Hants 16:49    
  28 A Justice Team Solent 16:58    
  29 S Connor Camberley & District 17:20    
  30 J Hiorns Basingstoke & Mid Hants 17:36    
  31 G Julian Reading A.C. 17:37    
  32 S Graham Overton Harriers 17:48    
  33 C Sawyer Basingstoke & Mid Hants 17:48    
  34 D Leedham Winchester & District 18:00    
  35 M Slaney Basingstoke & Mid Hants 18:01    
  36 B Jones Isle of Wight 18:22    
  37 J Yeo Isle of Wight 18:49    
  38 A King Team Solent 18:56    
  39 G Curtis Havant 19:00    
  40 D Windridge Team Solent 19:10    
  41 P W? Winchester & District 19:37    
42 I Pope Team Solent 19:30    
  43 A Ambler Team Solent 20:32    
  44 A Cook Reading A.C. 22:38    
   
U15 Boys' Teams
  1 Aldershot, Farnham & District 8    
  2 City of Portsmouth 30    
  3 Team Solent 34    
  4 Basingstoke & Mid Hants 72    
  5 Overton Harriers 88    
  6 Isle of Wight 158    
  7 Winchester & District 220    
  8 Reading A.C.      
   
U15 Boys' Teams FINAL POSITIONS
  1 Aldershot, Farnham & District 5    
  2 Team Solent 15    
  3 Basingstoke & Mid Hants 18    
  4 Reading A.C. 25    
  5 City of Portsmouth 25    
  6 Overton Harriers 31    
  7 Isle of Wight 36    
  8 Winchester & District 38    
  9 Chichester Runners 52    
  10 Fleet & Crookham 56    
  11 Havant 57    
  12 Camberley & District 58    
  13 New Forest Junior 59    
   
U13 Boys
  1 S Gallant Southampton City 9:13    
  2 C Bradbury Reading A.C. 9:22    
  3 N Bekker City of Portsmouth 9:25    
  4 G Smith Aldershot, Farnham & District 9:40    
  5 S Edgerton Isle of Wight 9:45    
  6 J Silver Havant 9:49    
  7 J Anderson Aldershot, Farnham & District 9:52    
  8 T Goddard Aldershot, Farnham & District 9:58    
  9 L Wilson Aldershot, Farnham & District 10:02    
  10 T Wade Isle of Wight 10:06    
  11 J Fennell Aldershot, Farnham & District 10:08    
  12 J Arnold Aldershot, Farnham & District 10:10    
  13 J Wade Isle of Wight 10:11    
  14 C Moore Fleet & Crookham 10:12    
  15 S Gill Aldershot, Farnham & District 10:14    
  16 C Hamp Team Solent      
  17 K McNally Isle of Wight      
  18 C Bounds Aldershot, Farnham & District      
  19 P Hunt Team Solent      
  20 M Hiorns Basingstoke & Mid Hants      
  21 L M? Southampton City      
  22 M Apsey Reading A.C.      
  23 M ? Aldershot, Farnham & District      
  24 L Butler Basingstoke & Mid Hants      
  25 J Bolton Winchester & District      
  26 C P? Aldershot, Farnham & District      
  27 S Legg Team Solent      
  28 S Wiltshire Bournemouth      
  29 M Gibbons Basingstoke & Mid Hants      
  30 L Edgerton Isle of Wight      
  31 D Boyd Bournemouth      
  32 D P? Aldershot, Farnham & District      
  33 A Simmons Winchester & District      
  34 R Kite Aldershot, Farnham & District      
  35 T Edwards City of Portsmouth      
  36 S Gough Basingstoke & Mid Hants      
  37 S Silver Havant      
  38 A Bright Overton Harriers      
  39 J Marshall Havant      
  40 R M? Team Solent      
   
U13 Boys' Teams
  1 Aldershot, Farnham & District 19    
  2 Isle of Wight 28    
  3 Team Solent 62    
  4 Basingstoke & Mid Hants 73    
  5 Havant 82    
  6 Southampton City 63    
  7 Reading A.C. 65    
  8 City of Portsmouth 79    
  9 Winchester & District 99    
  10 Bournemouth 108    
   
U13 Boys' Teams FINAL POSITIONS
  1 Aldershot, Farnham & District 5    
  2 Isle of Wight 14    
  3 Basingstoke & Mid Hants 18    
  4 Reading A.C. 19    
  5 City of Portsmouth 36    
  6 Camberley & District 36    
  7 Overton Harriers 37    
  8 Reading Roadrunners 38    
  9 Team Solent 41    
  10 Chichester Runners 43    
  11 Stubbington Green Runners 44    
  12 Winchester & District 45    
  13 Chapel Tri-Stars 45